Libri i Vizitoreve

Date
By
Subject

selam alejkum

selam alejkum Allahu ju shperbleft per kit web te mrekullushem dhe veq vazhdoni

Date
By
Subject

Re: selam alejkum

we-selam alejkum we-rahmetulla we-berekat allahu qoft i kenaqur me ju

Date
By
Subject

Es Selam Alejkum

Allahu te shperbleft per web shum i mir shum pom pelqen webi veq vazhdo selam alejkum

Date
By
Subject

mbi miswakun

hadithi i fundit ose pika e fundit hadithi eshte i dobet faleminderit .

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24 >>

Search site

© 2009 All rights reserved.(Www.Nur-Islam.Net) - Allahu ju shperblefte per vizitat e juaja