Libri i Vizitoreve

Date
By
Subject

Es SELAMU Alejkum

Es SELAMU Alejkum vellezer e motra Musliman

Desha tju pershendes dhe tju porosis Predikoni Islamin thirrni njerzt ne Rrug te drejt RRUGEN e ALL-LLAHUT Tebareke veteAla duke u nis nga Familja juaj e me gjer me at dije qe e keni ALL-LLAHU ju shtoft dijen gjithve edhe mua, e te punojm e te mundohemi me ato mundsi qe i kemi Insha-ALLAH don I madhi ALL-LLAH e Na udhezon gjithve si Ai don me se miri InshaALLAH

Ju pershendes me Es SELAMAU Alejkum pershendetjen mat mir qe egzizton

ALL-LLAHU ju shperbleft Gjithve qe e merrni ket mesazh dhe veproni

Date
By
Subject

jusra\

paqja,meshira dhe begatit e all-llahut qofshin mbi gjith muslimanet kudo qe jan

Date
By
Subject

paqja e Allahut qoft mbi ju

veq vazhdoni mashallah shum web i pasur me shkrime shume te mira

Date
By
Subject

mbi kurbanin

es-selamu alejkum
çfare pasurie duhet te zoteroje nje mysliman qe te beje kurban

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Search site

© 2009 All rights reserved.(Www.Nur-Islam.Net) - Allahu ju shperblefte per vizitat e juaja