Libri i Vizitoreve

Date
By
Subject

John

I really appreciate this post. I've been looking all over for this! Thank goodness I found it on Bing. You've made my day! Thanks again! deaceafdebfdaecd

Date
By
Subject

John

I do agree with all the ideas you have introduced for your post. They are really convincing and can certainly work. Still, the posts are very brief for newbies. May you please extend them a bit from subsequent time? Thank you for the post. ededdfcdegdbfagc

Date
By
Subject

Es SELAMU Alejkum

Es SELAMU Alejkum vellezer e motra Musliman

Desha tju pershendes dhe tju porosis Predikoni Islamin thirrni njerzt ne Rrug te drejt RRUGEN e ALL-LLAHUT Tebareke veteAla duke u nis nga Familja juaj e me gjer me at dije qe e keni ALL-LLAHU ju shtoft dijen gjithve edhe mua, e te punojm e te mundohemi me ato mundsi qe i kemi Insha-ALLAH don I madhi ALL-LLAH e Na udhezon gjithve si Ai don me se miri InshaALLAH

Ju pershendes me Es SELAMAU Alejkum pershendetjen mat mir qe egzizton

ALL-LLAHU ju shperbleft Gjithve qe e merrni ket mesazh dhe veproni

Date
By
Subject

jusra\

paqja,meshira dhe begatit e all-llahut qofshin mbi gjith muslimanet kudo qe jan

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Search site

© 2009 All rights reserved.(Www.Nur-Islam.Net) - Allahu ju shperblefte per vizitat e juaja